• Szybki kontakt z Doradcą:
  • Anna Wierzbicka 500 609 044 doradca podatkowy nr. licencji: 01801
  • 41-200 Sosnowiec
  • ul. Aleja Zwycięstwa 29/5

Biuro rachunkowe Doradca

Profesjonalizm i doświadczenie


Zasady współpracy

Zasady ogólne
Biuro rachunkowo-podatkowe DORADCA mgr Anna Wierzbicka  świadczy usługi na podstawie umowy podpisywanej pomiędzy Biurem a Klientem.
 
Dbając o czas i wygodę naszych klientów organizujemy odbiór dokumentacji oraz komunikujemy się z naszymi klientami wszelkimi środkami łączności a przede wszystkim drogą internetową, mailową, telefoniczną. W naszej pracy staramy się przejąć na siebie wszelkie formalności i odpowiedzialnością związane z rachunkowością.

Konflikt interesów
Przed podpisaniem umowy z klientem sprawdzamy, czy dane zlecenie nie powoduje powstania konfliktu interesów z dotychczas obsługiwanymi przez nas klientami.

Tajemnica zawodowa   
Usługi doradztwa podatkowego świadczone przez naszą kancelarię podlegają ochronie zgodnie z przepisami o tajemnicy zawodowej doradcy podatkowego zawartej w ustawie o doradztwie podatkowym.
  
Ograniczenie odpowiedzialności
Nasze biuro korzysta z ochrony ubezpieczeniowej w ramach polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

GIIF
Nasze biuro  jest tzw. instytucją obowiązaną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 listopada 2000 r. o przeciwdziałaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł oraz o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1505 z późn. zm.) . Zgodnie z przepisami tej ustawy jesteśmy zobowiązani przyjmując dyspozycję lub zlecenie klienta do przeprowadzenia transakcji, której okoliczności wskazują, że wartości majątkowe mogą pochodzić z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł do zarejestrowania takiej transakcji, bez względu na jej wartość i charakter.   

Obowiązujące prawo
Nasze relacje z klientami podlegają prawu polskiemu.
Biuro rachunkowe Doradca © 2001 - 2024|Wszelkie prawa zastrzeżone| Osób on-line 62 | Polityka prywatności

Projektowanie stron WWW: NETA.PL